دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته

سپیده معدنی
۲۳ دی ۱۳۹۹
۰
4.3/5 - (34 امتیاز)
دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته
4.3/5 - (34 امتیاز)

در این مطلب قصد داریم تا درباره موضوع دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته و آموزش خیاطی رایگان برای دوخت لباس های شیک و پیک صحبت کنیم. در سایت آموزش خیاطی همیارمد سعی ما بر این است که ویدیوها و مقالات آموزشی با جدیدترین متد خیاطی را جهت یادگیری خیاطی از مبتدی تا پیشرفته ارایه دهیم. هدف اصلی ما این است تا یاری رسان افرادی باشیم که به این حرفه عشق می ورزند.

در نظر بسیاری از افراد تنها راه یادگیری خیاطی ثبت نام در آموزشگاه و شرکت در دوره های حضوری است. به خصوص اگر آموزشگاه موردنظر دارای ظاهر جذاب و شهریه های بالا باشد، این تفکر به وجود می آید که پس حتما مربیان و کیفیت برگزاری تمام دوره ها نیز در بالاترین سطح ممکن است.

اما آیا واقعا چنین دیدگاهی درست است؟

آیا به صورت رایگان هم می شود خیاطی را فرا گرفت؟ برای یادگیری خیاطی پیشرفته چه مراحلی را باید طی کرد؟ آیا امکان یادگیری آموزش خیاطی پیشرفته رایگان وجود دارد؟ چه سایت هایی مطالب رایگان پیشرفته خیاطی را ارایه می دهند؟ برای دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته به کجا مراجعه کنیم؟ چگونه می توان آموزش خیاطی پیشرفته رایگان را فرا گرفت؟

هدف اصلی ما در این مقاله پاسخ به سوال های بالا و به طورکلی پرداختن به موضوع استفاده از فیلم های رایگان خیاطی برای آموزش خیاطی و تبدیل شدن از یک خیاط مبتدی و خیاطی ماهر در سطح پیشرفته است.

 

چگونه می توان آموزش خیاطی پیشرفته را به صورت رایگان فراگرفت؟

پاسخ این سوال شاید در گذشته کاملا مشخص بود. خیر. نمی توان خیاطی پیشرفته را به صورت کاملا رایگان فرا گرفت.

اما گسترش اینترنت، امروزه شرایط برای یادگیری رایگان بسیاری از حرفه ها از جمله خیاطی فراهم شده است. شما می توانید به راحتی به دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته بپردازید.

برای این کار تنها کافی است مقداری زمان را برای جستجو منابع رایگان آموزش صفر تاصد خیاطی در منزل یا آموزش خیاطی از صفر اختصاص دهید.

پس از پیدا کردن سایت مورد نظر می توانید به راحتی فیلم آموزش خیاطی را دانلود کنید. در ادامه مراحل دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته در سایت همیارمد را برای شما آماده کرده ایم. به عنوان مثال برای دانلود ویدیو «آموزش خیاطی | آموزش دوخت | چگونه سجاف یقه سه دکمه بدوزیم؟» مراحل زیر را دنبال کنید.

 

دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته

دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته

 

چگونه می توان به فیلم های رایگان آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته دست پیدا کرد؟

خوشبختانه پیدا کردن منابع رایگان خیاطی به هیچ عنوان کار دشواری نیست. ولی متاسفانه بسیاری از افراد علاقمند به فراگیری خیاطی فکر می‌کنند دسترسی به منابع رایگان خیاطی باید اطلاعات کاملی از دنیای مجازی و چگونگی جستجو در آن داشته باشند؛ در صورتی که اینگونه نیستند.

در ادامه به معرفی یکی از منابع پرطرفدار دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته می پردازیم.

 

دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته از اینستاگرام

 

حتی در سایت های خارجی نیز آموزش های بسیار مفیدی به اشتراک گذاشته می شود.نکته مهم برای استفاده از منابع خارجی آموزش خیاطی این است که شما برای استفاده از آموزش های خیاطی خارجی نیازی به دانش زبان انگلیسی پیشرفته ندارید.

حتی می توانید یک فیلم آموزشی خیاطی را بدون صدا را مشاهده کنید. اما باید کاملا با دقت مراحل انجام شده را مشاهده نمایید. در این حالت می توانید تمام کارهایی که مربی آموزشی در فیلم انجام می‌دهد را شما انجام نیز انجام دهید. در نتیجه خیلی راحت مطالب گفته شده را فرا می گیرید.

 

نکات مثبت استفاده از فیلم های آموزشی رایگان خیاطی از مبتدی تا پیشرفته چیست؟

عدم پرداخت هزینه، مهمترین ویژگی یک فیلم آموزشی رایگان خیاطی است. اما مزیت رایگان بودن این فیلم  ها را نادیده بگیریم، به طورکلی دانلود کردن یک فایل آموزشی به ویژه فیلم آموزش خیاطی این امکان را برای مخاطب فراهم می کند که هر بخش از فیلم را بارها و بارها تکرار کند.

 • نکته مهم دیگر این است که پس از دانلود فیلم آموزش خیاطی، شما برای همیشه به آن فایل دسترسی خواهید داشت. در این صورت هزینه دانلود از اینترنت نیز برای دفعات بعدی مشاهده فیلم، به طور کامل حذف می شود.
 • با دانلود رایگان فیلم های آموزش خیاطی، پس از مدتی شما یک منبع عالی برای آموزش خیاطی در خانه خواهید داشت. هر زمان که فرصت کافی داشتید، می توانید بدون هیچگونه نگرانی و با خیال راحت، آموزش ها را مشاهده کنید.
 • همچنین با استفاده از یک دوره رایگان آنلاین، هزینه و زمانی شرکت در دوره های حضوری به صفر می رسد. از زمان صرفه جویی شده می توان برای تمرین بیشتر استفاده نمود. هزینه پس انداز شده نیز کمک مناسبی برای خرید چرخ خیاطی بهتر و تجهیزات جانبی خیاطی است.

 

کلام پایانی

البته واضح است که دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته تنها منبع یادگیری آموزش خیاطی نیست. برخی افراد ترجیح می دهند برای یادگیری از فایل ها و کتاب های pdf استفاده کنند.

انتخاب نوع منبع یادگیری به شما بستگی دارد. برخی افراد با مشاهده فیلم های آموزشی به طور کامل مبحث را یاد می گیرند. اما برخی باید حتما یک جزوه یا کتاب هم به عنوان منبع تکمیلی فیلم های خیاطی داشته باشند تا با مرور آن بتوانند بر مباحث مسلط شوند.

نکته مهم دیگر درباره فیلمهای آموزش خیاطی این است که تعداد جلسات در دوره های مربیان مختلف، با یگدیگر متفاوت است. در اغلب موارد، فیلم برخی از جلسات به صورت رایگان برای مخاطبین منتشر می شود. این فیلم ها فرصت مناسبی هستند تا علاوه بر یادگیری یک مبحث رایگان از خیاطی، بتوانید از سطح مهارت مدرس و همچنین فن بیان وی مطمئن شوید.

البته باز هم تاکید می کنیم که نکته بسیار مهم در مورد دانلود رایگان فیلم آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته این است، که هر فیلم آموزشی خیاطی، ارزش وقت گذاشتن و دیدن را ندارد. سعی کنید حتما از ویدیوهای مربیانی استفاده کنید که از مهارت فنی و توانایی ایشان در بیان مطالب، مطمئن شده اید.

نکته مهم دیگر این است که مراحل آموزش خیاطی شبیه زنجیر متصل به هم هستند. بسیار مهم است که این مراحل گام به گام طی شوند. چرا که بسیار پیش می آید نکات مطرح شده در مباحث پایه، برای دوخت مدل ها و لباس های مختلف در سطح پیشرفته مورد استفاده قرار بگیرند. به ویژه اگر هدف شما از یادگیری خیاطی راه اندازی یک کارگاه خیاطی و شروع کسب و کار است، به هیج عنوان نباید از کنار مطالب آموزشی به ظاهرا ساده نیز بی تفاوت رد شوید.

 

دیدگاه ها

 1. سیما عمرانی :

  سلام
  واقعا مطلب کامل و مفیدی بود
  امیدوارم سایر دوستان هم از ویدیوهای آموزش خیاطی از صفر نهایت استفاده رو داشته باشن، واقعا مفیدن

  • سپیده معدنی :

   سلام
   ممنون از پیامتون، بسیار خوشحالیم که این مطلب براتون مفید بوده.

 2. حقیقی حقیقی :

  درسته کاملا …در خیاطی تا مدام الگو رو پیاده نکنی .برش نزنی و ندوزی در نهایت به نتیجه نمیرسی .باید عملا کارکنی.مرسی از شما خانم معدنی عزیزبابت تمام آموزشها

  • سپیده معدنی :

   ممنون از محبت شما

 3. سعیده توانگر :

  سلام استاد گرامی،خدا قوت.من فعلا آموزش شلوار را تهیه کردم واقعا عالیییییی.امیدوارم همیشه موفق باشید???

  • سپیده معدنی :

   ممنون از لطف و محبت شما

 4. ر :

  سلام فیلما کجا بودن ؟ من که فیلمی ندیدم که دانلود کنم
  شما خودتون فیلم فارسی نداشتین؟

  • سپیده معدنی :

   سلام عزیزم یه مشکلی تو سایت بود برطرف شد میتونید ویدیوها رو ببینید

 5. Salwa :

  سلام!
  امیدوارم حال تان خوب باشه
  کتاب های آموزش خیاطی به زبان فارسی به اشتراک بگذارید خوشحال میشم، ممنون تان…

 6. kjole :

  سلام اموزش و پشتیبانی عالی اینقد قشنگ توضیح و پشتیبانی می کنه که علاقم چند برابر شده به خیاطی

  • سپیده معدنی :

   سلام خداروشکر که آموزشها براتون مفید هستش

 7. kjole :

  سلام اموزش و پشتیبانی عالی

 8. مریم لطفی :

  سلام خسته نباشی انشاالله خداوند متعال برایتان بهترینا رارقم بزنه توضیحات ودرسهاتون خیلی روان ودلنشیینه به حدی که من بخاطر وجود خودتان دوباره ازاول شروع کردم پیش شما به یادگرفتن چون واقعا ارزش داره خیلی دوستون دارم

  • سپیده معدنی :

   سلام عزیزم ممنون از محبتتون

یاری رسان شما در الگوسازی و دوخت