آموزش خیاطی پیشرفته رایگان

سپیده معدنی
۳ دی ۱۳۹۹
۰
2/5 - (4 امتیاز)
آموزش خیاطی پیشرفته رایگان
2/5 - (4 امتیاز)

 

در گذشته اولین راهی که برای اموزش خیاطی پیشرفته به ذهن افراد می رسید شرکت در دوره های حضوری آموزشگاه های خیاطی بود اما امروزه با گسترش منابع یادگیری آموزش خیاطی این است که آیا دوره های اموزش خیاطی پیشرفته رایگان نیز می توانند برای یادگیری مباحث پیشرفته آموزش خیاطی مفید باشند؟
به طور کلی در این مطلب سعی کرده ایم به سوالات زیر پاسخ دهیم.

 • آیا به صورت رایگان هم می شود تمام مطالب خیاطی را فرا گرفت؟
 • برای یادگیری خیاطی پیشرفته چه مراحلی را باید طی کرد؟
 • آیا امکان یادگیری آموزش خیاطی پیشرفته رایگان وجود دارد؟
 • چه سایت هایی مطالب رایگان پیشرفته خیاطی را ارائه می دهند؟
 • چگونه می توان اموزش های خیاطی پیشرفته رایگان را فرا گرفت؟

 

منابع آموزش خیاطی پیشرفته رایگان

خیاطی از دیرباز یکی از حرفه های مورد علاقه بانوان بوده و امروزه نیز این از افراد بسیاری به دنبال یادگیری خیاطی در سطوح مختلف مبتدی و پیشرفته هستند. اما یادگیری خیاطی در دنیای امروز یک تفاوت اساسی با گذشته دارد و آن وجود دوره های آنلاین از جمله آموزش خیاطی پیشرفته رایگان است. به عنوان مثال در کانال های آپارات و یوتیوب همیارمد ساعت ها ویدیوی آموزش از مباحث مقدماتی تا پیشرفته خیاطی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داد.

 

اموزش خیاطی پیشرفته رایگان

اموزش خیاطی پیشرفته رایگان

 

پس می توان نتیجه گرفت که آیا می توان آموزش خیاطی پیشرفته رایگان را فراگرفت؟ پاسخ مثبت است. خوشبختانه کاربران و یا کار آموزانی که علاقه مند به فراگیری خیاطی هستند، می توانند آموزش خیاطی پیشرفته را به صورت رایگان فرا بگیرند.

نکته مهم دیگر تغییر دیدگاه در مورد یادگیری خیاطی است. امروز خیاطی به یک حرفه ای کاملا تخصصی تبدیل شده است. موفقیت در یک حرفه تخصصی نیز نیازمند طی کردن مراحل  مختلف و شرکت در دوره‌های مبتدی تا پیشرفته است.

 

سایت آموزش خیاطی پیشرفته رایگان

سایت آموزش خیاطی پیشرفته رایگان

 

چگونه می توان به منابع رایگان آموزش خیاطی در سطح پیشرفته دسترسی پیدا کرد؟

اگر اهل جستجو در اینترنت و وب گردی هستید می توانید با جستجو در گوگل به سایت های و کانال های زیادی برای یادگیری خیاطی دستیابی پیدا کنید. به طور کلی یافتن منابع رایگان خیاطی کار دشواری نیست ولی بسیاری از افراد و علاقمندان به فراگیری خیاطی گمان می‌کنند، دسترسی به سایت های آموزشی نیازمند اطلاعات تخصصی در مورد کامپیوتر و استفاده از موتور جستجوی گوگل است.

خبر خوب این است که بدون نیاز به جستجو در اینترنت، در سایت همیارمد ویدیوهای زیادی با موضوع آموزش خیاطی پیشرفته رایگان قرار گرفته است. برای مشاهده این ویدیوها تنها بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده آموزش‌های ویدیویی خیاطی در سایت همیارمد

 

آموزش خیاطی پیشرفته رایگان و مجانی

 

خوشبختانه دنیای مجازی باعث شده است تا امکان دسترسی به انواع منابع رایگان به راحتی امکان پذیر شود. امروزه بسیاری از وب سایت ها وجود دارند که آموزش‌های رایگان متنوعی با خیاطی به اشتراک می‌گذارند. این دوره‌ها شامل سطوح مختلف مبتدی تا پیشرفته هستند. آموزش خیاطی پیشرفته رایگان می تواند کمک حال بسیاری از بانوان بوده و تمام نگرانی‌های افراد علاقه مند به یادگیری خیاطی را در رابطه با هزینه و یا سایر موانع موجود در مسیر یادگیری خیاطی را  برای همیشه حل کند.

 

مزیت های استفاده از آموزش خیاطی پیشرفته رایگان چیست؟

با استفاده از دوره های آنلاین آموزش خیاطی پیشرفته رایگان، دیگر نیازی نیست تا مسافت های طولانی را طی کنید و به آموزشگاه های خاصی برسید. این ویژگی علاوه بر صرفه جویی مالی موجب صرفه جویی در زمان نیز می شود چرا که دیگر نیاز نیست مدت زمانی را در مسیر رفت و آمد به آموزشگاه بگذرانید. در مقابل می توانید از این فرصت با آرامش خاطر شروع به فراگیری خیاطی و تمرین در سطح مبتدی و پیشرفته بپردازید.

به صورت خلاصه می توان گفت با استفاده از آموزش های رایگان، تمام هزینه‌های اضافی و جانبی یادگیری خیاطی حذف می شود.

یکی دیگر از مزیت های مهم استفاده از آموزش های رایگان خیاطی به ویژه در دوره های پیشرفته این است. شما دیگر محدود به یک کلاس و یا مربی نمی شوید و با اختصاص دادن زمان کافی و مطالعه منابع آموزشی گوناگون می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. در ادامه نیز با پشتکار به سطح عالی از خیاطی دست پیدا خواهید کرد.

 

نکته بسیار مهم درباره آموزش های آنلاین غیر رایگان

به خاطر داشته باشید که شرکت در یک دوره گران قیمت به هیچ عنوان نمی تواند تضمینی بر فراگیری کامل مطالب خیاطی باشد. حتما نیاز است که پیش از پرداخت هزینه در مورد مهارت فنی و همچنین قدرت بیان استاد اطمینان حاصل کنید.

در بیشتر موارد سایت های مختلف، آموزش های خود را مطابق با سلیقه و استاندارهای خودشان به اشتراک می گذارند. برخی  از وب‌سایت‌ها آموزش مبتدی خیاطی را در ۳۰ جلسه به اشتراک می گذارند، ولی برخی دیگر  دوره مبتدی تا پیشرفته خیاطی را در صد جلسه و به صورت یکجا منتشر می کنند. اینکه کدام شیوه بهتر است، به  سلیقه و انتخاب شما نیز بستگی دارد.

در مرحله اول از تمام فیلم های آموزش رایگانی که در وب‌سایت‌های مختلف ارائه داده می‌شود استفاده کنید و سپس آگاهانه مربی خود را برای یادگیری مباحث پیشرفته خیاطی انتخاب کنید.

 

کلام پایانی

دنیای مجازی بسیاری از محدودیت‌های فراگیری خیاطی در سطح مبتدی تا پیشرفته را از بین برده است. برای یادگیری بسیاری از مباحث آموزشی دیگر نیازی به طی کردن مسیرهای طولانی و پرداخت هزینه های گوناگون برای شرکت در کلاس های حضوری ارایه شده توسط آموزشگاه‌های مختلف نیست. تنها منبع یادگیری آموزش خیاطی پیشرفته رایگان، استفاده از فیلم نیست، خیلی راحت می توانید از طریق pdf های آموزشی رایگان ای هم که به اشتراک گذاشته می‌شود استفاده کنید.

شما می توانید از دوره های آموزش خیاطی در منزل که شامل ویدیوهای آموزشی و یا آموزش خیاطی از ابتدا با فایل های PDF هستند، استفاده کنید و مسیر یادگیری خود را ادامه دهید. عضی از کاربران هستند که با استفاده از فیلم به راحتی یاد می‌گیرند ولی برخی دیگر با خواندن مطالب به صورت متنی و تصویری می توانند خیاطی را به صورت کامل یاد بگیرند. انتخاب منبع آموزشی به شما بستگی دارد.

جستجو دوره های آنلاین آموزش خیاطی در اینترنت دستاورد مهم دیگری نیز دارد، و آن امکان استفاده از آموزش های خارجی خیاطی است. در سایت های خارجی نیز آموزش های خوب به اشتراک گذاشته می شود. اگر چه سطح زبان انگلیسی تاثیر زیادی در میزان یادگیری از کانال های انگلیسی آموزش خیاطی دارد، اما این موضوع، به هیچ عنوان دلیلی بر عدم توانایی در درک آموزش های خارجی نیست. در واقع شما می توانید حتی یک ویدیو را به صورت بی صدا ببینید و باز هم نکاتی را از آن یاد بگیرید.

امروز بسیاری از مربیان و افرادی که در بحث آموزش خیاطی هستند شروع به ارایه آموزش های رایگان در گروه ها و کانال های آموزشی مختلف اینستاگرام و یا تلگرام کرده اند. شما نیز می توانید به راحتی این صفحات را دنبال کنید و از منابع آموزشی که به اشتراک گذاشته می‌شود، استفاده نمایید.

دیدگاه ها

 1. سیما عمرانی :

  ممنون می شم اگر با موضوع نکات مهمی که برای یادگرفتن و آموزش صفر تا صد خیاطی در منزل باید به اون ها توجه کنیم ویدیو هم بزارید.

  • سپیده معدنی :

   سلام، سعی می کنیم حتما به زودی ویدیوی آموزشی مربوط به این موضوع رو هم آماده کنیم.

 2. مریم :

  سلام خسته نباشی از توضیحات خوبتون .از چه طریقی میتوانیم به همه توضیحات خوبتون دسترسی داشته باشم

  • سپیده معدنی :

   سلام عزیزم
   پیج اینستاگرام و کانال آپارات و یوتیوب همه آموزشهامون هست

 3. فاطمه :

  شما کانال تلگرام ندارین؟

  • سپیده معدنی :

   فعلا نه عزیزم

 4. Salwa :

  سلام استاد امیدوارم حال تان خوب باشد.
  من خیلی علاقه مند خیاطی هستم. اما باسایز بندی و ترسیم الگو مشکل دارم . اگر جدول سایز بندی که شما در کار خیاطی تان استفاده میکنید با سایت تان به اشتراک بگذارید خیلی خرسند میشوم، ممنون از زحمات تان بهروز باشید.

  • سپیده معدنی :

   سلام عزیزم لطفا داخل واتساپ پیام بدید تا راهنماییتون کنم

یاری رسان شما در الگوسازی و دوخت