کانال آموزش خیاطی در منزل

سپیده معدنی
۲۶ آذر ۱۳۹۹
۰
4.4/5 - (17 امتیاز)
کانال آموزش خیاطی در منزل همیارمد
4.4/5 - (17 امتیاز)

امروزه منابع آموزشی بسیار زیادی برای یادگیری خیاطی در منزل وجود دارد. کانال آموزش خیاطی در منزل از جمله این منابع آموزشی است که می‌تواند کمک حال بسیاری از بانوان بوده و بحث فراگیری خیاطی را برای اکثر افرادی که توانایی رفتن به آموزشگاه های متعدد را ندارند بسیار آسان‌تر کند. در این مطلب به بررسی مزایای استفاده از یک کانال آموزش خیاطی در خانه می پردازیم.

کانال آموزش خیاطی در منزل

کانال آموزش خیاطی در منزل

 

مزیت های ثبت نام و یا استفاده از کانال آموزش خیاطی در منزل چیست؟

بسیاری از علاقه مندان به خیاطی مشاغلی در داخل و یا خارج از منزل دارند؛ و به همین دلیل برایشان امکان برایشان میسر نیست که در دوره های حضوری آموزشگاه های خیاطی ثبت نام کنند. در این شرایط عضویت در یک کانال آموزش خیاطی از صفر که شامل مباحث پایه تا پیشرفته می شود بسیار مفید خواهد بود. به بیان ساده تر کاربران می توانند در یک گروه های ساخته شده در شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی مختلف مثل کانال تلگرام خیاطی عضو شوند و به آسانی مباحث آموزشی خیاطی را در منزل فرا بگیرند.

عضویت در یک کانال آموزش خیاطی در منزل که دارای پشتیبانی خوبی باشد به اعضای آن کانال این امکان را می دهد که بدون نیاز به پرداخت هزینه های رفت  آمد و… بر حسب برنامه روزانه خود و زمان آزادی که دارند از تمام آموزش هایی که در آن کانال آموزشی ارایه شده است، استفاده نمایند.

 

عضویت در پیج ها و کانال آموزش خیاطی در منزل، گزینه ای بسیار مناسب برای یادگیری خیاطی و شروع مسیر تبدیل شدن به یک خیاط حرفه ای است.

 

امروزه اغلب مربیان آموزش خیاطی نیز از محدودیت های زمانی علاقه مندان به خیاطی برای شرکت در در کلاس های حضوری آگاهی دارند؛، به همین دلیل کانال های آموزش خیاطی در منزل را راه اندازی می‌کنند تا بتوانند از طریق راه دور به اکثر بانوان بدون محدودیت زمانی و مکانی آموزش دهند. در واقع راه اندازی کانال آموزش خیاطی در منزل، برای مربیان و دانشجویان دوره، یک موضوع برد برد است.

 

مهمترین مزایای یک کانال آموزش خیاطی

 • برخلاف کلاس های حضوری محدودیتی از نظر تعداد دانشجویان وجود ندارند.
 • محدودیت زمانی در دسترسی به محتوای آموزشی وجود ندارد.
 • هزینه های رفت و آمد و… برای شرکت در کلاس ها حذف می شود.
 • بسیاری از محتوای آموزشی در قالب فیلم های رایگان آموزش خیاطی ارایه در کانال ها ارایه می شود.
 • مزیت دیگر عدم وجود محدودیت سنی برای عضویت در کانال های آموزشی است. تمام افراد بدون محدودیت زمانی و مکانی و بدون توجه به رده سنی خیلی راحت می توانند در تمام دوره هایی که در کانال های آموزش خیاطی به صورت مجازی ارائه داده می‌شود شرکت کنند.

 

نکات مهم مربوط به عضویت در کانال های آموزش خیاطی در خانه

اگر چه عضویت در کانال های آموزش خیاطی در منزل مزایای زیادی دارد اما باید چند نکته بسیار مهم نیز باید مدنظر قرار بگیرد. ممکن است به دلیل اینکه به طور معمول تمام مراحل خیاطی به صورت مرحله به مرحله در کانال های آموزشی خیاطی به اشتراک گذاشته می شود، افراد ترتیب درنظر گرفته شده برای یادگیری مباحث را رعایت نکرده و برخی از مباحث آموزشی را بدون یادگیری پیش نیازهای آن آغاز نمایند. در این صورت ممکن است نتیجه کار متفاوت با آن چیزی که مورد انتظار دانشجو و مربی است، باشد.

ممکن است کیفیت مباحث آموزش داده شده در  سطح مطلوب نباشد.
موضوع مهم تر دیگری که وجود دارد این است که اگرچه در مقایسه با کلاس های حضوری هزینه‌های مانند هزینه های راه و … با شرکت در دوره های آموزشی رایگان و آنلاین یادگیری خیاطی در منزل به طور کامل حذف می شود، اما هزینه اینترنت و تهیه یک گوشی موبایل (یا تبلت، لپ تاپ و …) برای دنبال کردن مباحث آموزش داده شده وجود دارد.

به خاطر داشته باشید مهمترین موضوع در بحث یادگیری فوت و فن های خیاطی مدت زمانی است که شما در منزل به آن اختصاص می دهید، یادگیری خیاطی دقیقا مثل رانندگی است و هر چه بیشتر تمرین کنید بیشتر مسلط خواهید شد و هیچ جای نگرانی وجود ندارد، اگر در یک گروه خوب عضو شده باشید، همه آموزش هایی که در این کانال آموزش خیاطی ارایه می‌شود، از نظر کیفی در سطح همان آموزش های ارائه شده در آموزشگاه است، با این تفاوت که شما دیگر نیازی به مراجعه حضوری به آموزشگاه خاصی ندارید.

امروزه مربیان خیاطی زیادی در کانال های مجازی شبکه های مختلف اقدام به احداث کانال آموزش خیاطی در منزل کرده‌اند. این کانال ها دارای سطوح های مختلف آموزشی هستند. کارآموزان میتوانند با توجه به شرایط آموزشو در صورت نیاز با پرداخت هزینه و یا به صورت کاملا رایگان در دوره های مربوطه شرکت کنند. همچنین کانال های زیادی نیز در یوتیوب برای یادگیری خیاطی وجود دارد.

در بسیاری از موارد مباحث تکمیلی آموزشی در قالب پیکج هایی ارایه می شوند که مشاهده آن ها نیاز به پرداخت هزینه جداگانه است. در این مواقع پیشنهاد می شود که حتما پیش از اقدام به خرید پیکج ها و ویدیوهای آموزشی، فیلم های رایگان ارایه شده توسط مدرس دوره را مشاهده نمایید تا از توانایی ایشان در بیان مطالب و همچنین سطح مهارت خیاط آگاهی پیدا کنید.

 

چگونه می توانیم در کانال های آموزش خیاطی در منزل شرکت کنیم؟

برای دسترسی به کانال های آموزش خیاطی از راه دور خیلی راحت می توانید از مربیانی که در آموزشگاه های متعدد به آموزش می پردازند پرس‌وجو کنید. اگر دارای کانال های آموزشی هستند در این صورت در کانال های مربوطه عضو شوید.

همچنین جستجو در فضای مجازی یکی دیگر از راه های سریع دسترسی به انواع کانال های آموزشی خیاطی در منزل می باشد. برای این کار تنها کافی است عبارت مربوط به کانال های آموزش مباحث خیاطی در منزل را در گوگل جستجو نمایید..

و البته راه دیگر پیدا کردن کانال و گروه آموزش خیاطی است که خیلی راحت می توانید از اطرافیان خود نیز برای دسترسی به این کانال ها کمک بگیرید. در واقع هیچ محدودیتی در رابطه با دسترسی به کانال های آموزشی وجود ندارد و خیلی راحت می توانید هزاران کانال مرتبط با آموزش خیاطی در منزل را در عرض چند ساعت و یا حتی کمتر پیدا کنید.

عضویت در برخی از کانال نیازمند طی کردن مراحل خاصی مثل آزمون ورودی یا پرداخت هزینه عضویت است که با توجه به شرایطی که مربیان مختلف برای شرکت در دوره بیان می کنند، باید مراحل ثبت نام طی می شود.

در اکثر مواقع مشاهده می‌شود که مربیان برای اینکه از سطح آموزش های خود اطلاعات بیشتری ارائه دهند، معمولا دو سه جلسه اول را به صورت رایگان ارائه می‌دهند تا شرکت کنندگان و علاقه مندان به فراگیری خیاطی بتوانند با مشاهده کردن چند دوره رایگان آموزش، از تمام مطالبی که قرار است در طول دوره ارائه شود و روش آموزش اطلاع پیدا کنند که در این صورت اطمینان بیشتری از کیفیت دوره پیدا می‌کنند و تمایل بیشتری به کسب دوره درآن ها مشاهده می شود.

 

کانال آموزش خیاطی آسان در منزل

کانال آموزش خیاطی آسان در منزل

 

کلام پایانی کانال آموزش خیاطی در خانه

یکی از مزایای حضور در دنیای مجازی، از بین رفتن محدودیت های زمانی و مکانی برای یادگیری مباحث و علوم مختلف مثل دوره های آموزش خیاطی در منزل است. با عضویت در گروه های آنلاین آموزش خیاطی در منزل، دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد به آموزشگاه های خیاطی ندارید و می توانید مباحث آموزشی را از صفر به صورت قدم به قدم نکمیل نمایید. در بسیاری از کانال های آموزش خیاطی از صفر، مباحثی نظیر آموزش گام به گام خیاطی، آموزش خیاطی از صفر، آموزش خیاطی بدون الگو و صفر تا صد خیاطی در منزل اموزش داده می شود.

همانطور که گفته شد خیلی راحت می توانید اقدام به ثبت‌نام کرده و از طریق شبکه‌های مجازی مختلف که بحث های آموزشی ارائه داده می‌شود در دوره های مربوطه شرکت کنید که معمولاً مراحل ثبت نام در این دوره ها بسیار ساده بوده و نیازمند کارهای بسیار پیچیدهای نیست و تنها مورد مهمی که وجود دارد و باید به آن دقت کنید این است که در دوره‌های آموزشی مربیانی که دارای تخصص فوق العاده بالا در رابطه با خیاطی هستند شرکت کنید؛ در این صورت نوع آموزشی که دریافت می کنید از کیفیت فوق العاده بالا برخوردار بوده و بدون هیچ گونه نگرانی خیلی راحت خواهید توانست تمام چیزهایی که در رابطه با خیاطی نیاز دارید را به صورت جامع و صحیح از راه دور فرا بگیرید.

دوره آموزش انلاین همیار مد

اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه شدیدی به فراگیری خیاطی دارید و می خواهید یک کسب و کار پر درآمد در منزل برای خود داشته باشید و بدون هیچ گونه هزینه اضافی و یا دردسری به راحتی بتوانید در منزل کسب درآمد کنید. خیلی راحت می توانید در کانال های آموزش خیاطی در منزل که در شبکه های مجازی مختلف ارائه داده می شود و به وسیله مربیان مختلف تدریس می‌شود شرکت کرده و تمام اطلاعات مربوط در رابطه با خیاطی را به صورت کامل و صحیح فرا بگیرید.
بانوان عزیز جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، سطح آموزش‌های مجازی با آموزش در آموزشگاه‌ یکی است. حتی ممکت است مطالب بیشتر از مواردی که در آموزشگاه گفته می‌شود در کانال های آموزشی به صورت جزء به جزء و مرحله به مرحله به کار آموزان، آموزش داده است. به این ترتیب شما خیلی راحت می توانید تمام ایرادها و مشکلاتی که وجود دارد را به راحتی از مربیان مربوطه بپرسید.

دیدگاه ها

 1. سیما عمرانی :

  ممنون می شم اگر با موضوع نکات مهمی که برای یادگرفتن و آموزش صفر تا صد خیاطی در منزل باید به اون ها توجه کنیم ویدیو هم بزارید.

  • سپیده معدنی :

   سلام، سعی می کنیم حتما به زودی ویدیوی آموزشی مربوط به این موضوع رو هم آماده کنیم.

 2. مریم :

  سلام خسته نباشی از توضیحات خوبتون .از چه طریقی میتوانیم به همه توضیحات خوبتون دسترسی داشته باشم

  • سپیده معدنی :

   سلام عزیزم
   پیج اینستاگرام و کانال آپارات و یوتیوب همه آموزشهامون هست

 3. فاطمه :

  شما کانال تلگرام ندارین؟

  • سپیده معدنی :

   فعلا نه عزیزم

 4. Salwa :

  سلام استاد امیدوارم حال تان خوب باشد.
  من خیلی علاقه مند خیاطی هستم. اما باسایز بندی و ترسیم الگو مشکل دارم . اگر جدول سایز بندی که شما در کار خیاطی تان استفاده میکنید با سایت تان به اشتراک بگذارید خیلی خرسند میشوم، ممنون از زحمات تان بهروز باشید.

  • سپیده معدنی :

   سلام عزیزم لطفا داخل واتساپ پیام بدید تا راهنماییتون کنم

یاری رسان شما در الگوسازی و دوخت