نمونه دوخت دامن زیبا هنرجویان دوره‌های مجازی همیارمد

zaker
۵ آبان ۱۳۹۹
۰
5/5 - (1 امتیاز)
نمونه دوخت هنرجویان همیارمد
5/5 - (1 امتیاز)

در مطلب قبلی، نمونه دوخت مانتو هنرجویان همیارمد را معرفی کردیم. در این مقاله قصد داریم شما را به تماشای نمونه دوخت دامن هنرجویان این مجموعه دعوت می‌کنیم. افرادی که با خرید دوره آموزشی الگوسازی و دوخت دامن همیارمد، توانسته‌اند انواع دامن‌ها را به زیبایی تمام بدوزند. پس تا انتها همراه ما باشید.

نکات مهم و طلایی در دوخت دامن

اگر تاکنون آموزش خیاطی را شروع نکرده‌اید، خوب بدانید که ابتدای آموزش‌ها با الگوسازی و دوخت دامن است. این آموزش‌ها با الگوسازی و دوخت دامن تنگ یا همان راسته شروع می‌شود. سپس به مرور دامن‌های دیگر مثل دامن فون، ترک، پیلی‌دار و غیره به شما یاد داده می‌شود. برای این‌که شما بتوانید نمونه دوخت دامن زیبا و بدون ایرادی داشته باشید، لازم است نکات زیادی از جمله موارد زیر را رعایت کنید:

11 نکته مهم دوخت دامن

1- پارچه مناسب با نوع دامن تهیه کنید.

2- چنان‌چه قصد آسترکشی دامن را دارید، پارچه‌ آستری کشی خرید کنید. در این نوع پارچه‌ها نیازی به دوخت ساسون نیست و دامن خوش‌فرم‌تر خواهد بود.

3- اگر پارچه شما چروک است، بهتر است برای  داشتن یک نمونه دوخت دامن شیک، حتما قبل از برش، آن را اتو بزنید. سپس الگوها را با زاپاس در کنار هم بچینید.

4- اگر کمر دامن سجاف می‌خورد، از زیپ مخفی استفاده کنید.

5- در هنگام خرید پارچه، ابتدا به مدل دامن توجه کنید تا متراژ درستی تهیه کنید. برای برخی دامن‌ها مثل دامن کلوش و یا دامن چین، بهتر است ابتدا الگو را آماده کرده و سپس میزان پارچه موردنیاز را تخمین بزنید.

6- اندازه‌گیری را به صورت دقیق انجام دهید. به خاطر داشته باشید، یک الگوی و نمونه دوخت دامن عالی، به انداز‌های درست نیاز دارد.

7- برای این‌که دامن روی تن صاف ایستاده و به اصطلاح، در پا پیچ نخورد، حتما راستا گیری کنید. برای این کار از گونیا استفاده کرده و خطوط اصلی را عمود و صاف بکشید. در هنگام برش هم توجه کنید خط عمودی الگو با ترکی پارچه موازی باشد.

8- جهت تمیزی و دوخت تمیز، نقاط مهم را چرت کوچکی بزنید. نقاطی مثل خط باسن بزرگ و خط کمر و نیز نوک پنس‌ها.

9- یکی از مهمترین موارد در داشتن یک نمونه دوخت دامن بدون ایراد، تمیزدوزی پایین دامن است. برای این کار می‌توانید از تودوزی استفاده کنید.

10- بهتر است جهت تثبیت الگو بر روی پارچه از سوزن ته‌گرد استفاده نکنید. زیرا اگر پارچه شما لطیف یا نازک باشد، جای سوزن بر روی آن باقی خواهد ماند. بنابراین می‌توانید از اجسام سنگین برای تکان نخوردن الگو بهره بگیرید.

11- دوخت تمیز زیپ سبب زیبایی نمونه دوخت دامن شما می‌شود.

راز نمونه دوخت دامن بدون ایراد هنرجویان همیارمد

در بالا به برخی از مهم‌ترین نکات در الگوسازی و دوخت دامن اشاره کردیم. جالب است بدانید که هنرجویان همیارمد، پس از گذراندن فقط 5 جلسه از دوره آموزشی این مجموعه توانستند، دامن‌های زیبا و شکیلی بدوزند. در این‌جا ما تنها بخش کوچکی از نمونه دوخت هنرجویان را که برای ما ارسال کرده بودند، قرار دادیم.

شما هم می‌توانید با شرکت در دوره‌های مجازی ما، انواع لباس‌ها و دامن‌ها را برای خود و اطرافیانتان بدوزید. همچنین با تمرین و ممارست زیاد می‌توانید نمونه دوخت دامن و دیگر البسه را تهیه کرده و مشتری جذب کنید.

برای دوخت انواع دامن ما به شما پیشنهاد می‌کنیم دوره الگوسازی و دوخت دامن همیارمد را تهیه کنید. همچنین اگر قصد دارید یک خیاط ماهر شده و تمام لباس‌ها را بدوزید، پکیج آموزشی الگوسازی و دوخت ترم 1 و پکیج آموزشی الگوسازی و دوخت ترم 2 بهترین گزینه برای شما است. در این مجموعه علاوه‌بر آموزش دامن، آموزش صفر تا صد خیاطی گنجانده شده است که می‌تواند شما را به یک حرفه‌ای تبدیل کند.

 

نمونه دوخت دامن هنرجویان همیارمد نمونه کار هنرجویان همیارمد نمونه دوخت هنرجویان همیارمد نمونه دوخت هنرجویان همیارمد نمونه کار خیاطی هنرجویان همیارمد نمونه کار خیاطی هنرجویان همیارمد نمونه دوخت هنرجویان همیارمد خیاطی دامن هنرجویان همیارمد نمونه دوخت هنرجویان همیارمد نمونه کار هنرجویان همیارمد 2 نمونه کار هنرجویان همیارمد نمونه خیاطی دامن هنرجویان همیارمد

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

یاری رسان شما در الگوسازی و دوخت